Добавить новость
30 ноября 2022 года

Новости сегодня на DirectAdvert

Новости сегодня от Adwile

Загрузка...

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог

Первые новости сегодня

Voňavá tonka střídá dražší vanilku. Ochutnejte moderní crème brûlée od Cukrářky roku

Nemusíte mít zrovna hluboko do kapsy, abyste se s blížícími se Vánocemi a zvyšující se frekvencí pečení občas pozastavili nad dostupností vanilky. Читать дальше...

Анна Михайловская показала фото с мамой и сыном

​Замгубернатора Попов на форуме в Москве рассказал о проблемах и успехах горной промышленности Zабайкалья

Горожанам рассказали о программе мероприятий «Елки Мэра Москвы — 2023»

Три самых популярных авианаправления в России за ноябрь: До девяти тысяч за билет "туда-обратно"

Новые комментарии

Все новости

Sport.cz 

MS V KATARU ONLINE: Postupová tlačenice, jistotu má jen Francie. Argentina s nožem na krku

Další čtyři osmifinalisty určí středeční porce zápasů na světovém šampionátu v Kataru. Od 16 hodin se začne rozmotávat tajenka ve skupině D, v níž měla už po dvou zápasech jistý postup do vyřazovací fáze Francie a o druhé místo stále usilují Austrálie, Dánsko i Tunisko. Zcela otevřená je pak situace ve skupině C, která své poslední duely rozehraje ve 20 hodin a v níž může dojít k senzačnímu vyřazení Argentiny. Průběh všech utkání můžete na Sport.cz sledovat či poslouchat v podrobných online reportážích doplněných audiokomentářem... Читать дальше...

Novinky 

Limonádový Joe na Hrad

Předseda hnutí Ano Andrej Babiš i generál ve výslužbě Petr Pavel působí na první pohled jako naprosté protiklady – jeden je spjat s politikou a stíhají ho pro možný dotační podvod, druhý se politikou nepošpinil a uspěl v NATO. Vystupuje jako čistý, skoro by se dalo říci, že je to úplný Limonádový Joe. Vypadá, jako by ani nepatřil do naší žabomyší politické bažiny.

Board magazín 

Jante – 11:00

Kameraman Fritte se už před pár lety proslavil svým originálním stylem zaznamenávání skateboardingu. Své umění už jen zdokonaluje. Určitě mu hodně pomáhá, že se točí kolem party Sour Solution – Gustav Tönnesen, Vincent Huhta nebo Martin Sandberg. Skvělej skateboarding a skvělej filming jsou základ úspěchu.

Hokej.iDnes.cz 

Hertl se v NHL blýskl dvěma góly, Sedlák dvakrát asistoval

Hokejový útočník Tomáš Hertl dvěma góly podpořil úterní výhru San Jose 4:0 na ledě Montrealu. Dařilo se také Lukáši Sedlákovi, jenž pro změnu asistoval u dvou branek při výhře Philadelphie 3:1 nad Islanders. Mezi střelci figuroval i Martin Nečas z Caroliny, jenž se prosadil proti Pittsburghu. Výhru Calgary 6:2 nad Floridou v bráně jistil Dan Vladař.

Fotbal.idnes.cz 

Fotbalisté Liberce už bez Talovjerova vstupují do zimní ligy

Po sobotním domácím vítězství 4:1 v osmifinále MOL Cupu nad Olomoucí pokračují fotbalisté Slovanu Liberec v přípravě na jarní část první ligy Svěřence trenéra Luboše Kozla čekají v nadcházejících dvou týdnech kromě tréninkového režimu také tři zápasy v zimní Tipsport lize...

Board magazín 

DC snowboarding – HOTBOX

Snowboardová divize DC vypouští do světa hodně povedený video HOTBOX. Velký raily nejsou problém pro nikoho z týmu, včetně růžový Jibgurl.

Český svaz biatlonu 

Víc času na koně a nový jazyk. Jak tráví volný čas dostudovaná Markéta Davidová?

Před startem Světového poháru dostanou čeští biatlonisté dvě položky otázek. První položka se týká přípravy, druhá položka směřuje k sezóně. Dnes odpovídá Markéta Davidová. První položka Čím jsi dobila baterky? Jezdila jsem hodně na koni. Jednou jsem i závodila. Dojely jsme někde v půlce startovního pole, shodily jsme poslední překážku. Máš nějaký nový zvyk nebo […]

Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

Jiří Paroubek: „Naši“ prezidentští kandidáti

Zatím jsem se spíš bránil tomu, abych hodnotil „naše“ prezidentské kandidáty. Jednak jsem počítal s tím, že dojde k pročištění pelotonu jednadvaceti kandidátů přímo na ministerstvu vnitra. A tak z jedna dvaceti potenciálních kandidátů jich po "čistce" provedené na MV skutečně najednou zbylo jen devět.

iDNES.cz 

S energetickou krizí se může zhoršit ovzduší, záleží i na počasí, míní ČHMÚ

Kvůli přicházející energetické krizi se letos může zhoršit kvalita ovzduší. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) předpokládá, že lidé budou ve snaze ušetřit topit dřevem a uhlím. Určité zvýšení koncentrací rakovinotvorných látek v polétavém prachu ukazují už předběžná data z letošního února. Od roku 2017 do loňska se přitom kvalita vytápění zlepšovala, upozornil ČHMÚ.

Novinky 

Kratom čeká omezení. Trh panikaří

Situace na trhu s látkou kratom, na níž může vzniknout závislost a která se zatím prodává volně na trhu, uvrhla část prodejců i spotřebitelů do nejistoty. Hrozí jí totiž zákaz. Někteří uživatelé se proto zásobují, e-shopy vyhlašují slevy i výprodeje a některé obchody jej začaly zcela stahovat z trhu.

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

Kratom čeká omezení. Trh panikaří - Novinky.cz

  1. Kratom čeká omezení. Trh panikaří  Novinky.cz
  2. Kratom na Slovensku loni zakázali, tamní uživatelé si ho teď nechávají posílat z Česka  Hospodářské noviny
  3. Přešel je smích: Náctiletí uživatelé rajského plynu končí v nemocnicích s vážnými zraněními  Blesk.cz
  4. Blog: Hit jménem kratom. Zákeřná droga, nebo nadějný lék?  SeznamZprávy.cz
  5. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Novinky 

S nadsázkou o sobě říká, že je Marek Prchal v sukni. Čerstvá maminka dává nahlédnout do zákulisí politické scény

Pohybuje se na pozadí politické scény. Věnuje se tvorbě kampaní, a to především jejich kreativním částem, od copywritingu až po grafické zpracování. S nadsázkou o sobě říká, že je Marek Prchal v sukni. Svoji práci miluje, hlavně její dynamiku a tým lidí, ve kterém se pohybuje. Pozvání do podcastu Po mateřských stopách tentokrát přijala čerstvá maminka a markeťačka Žaneta.

Parlamentnilisty.cz 

Pavel Foltán: Kozina, Jánošík, Nývlt… Kryl & spol.

Na 28. listopad připadlo jedno smutné (a dnešním slovníkem by leckdo mohl dodat, že totalitní) výročí z historie našich zemí, a to výročí popravy Jana Sladkého vulgo „Koziny“ z obce Újezd u Domažlic.

Fotbal.idnes.cz 

Senegalce Babacara lákají tři týmy z ligy, říká táborský šéf Dvořák

Vedou si dobře, ale v klidu být nemohou. Fotbalisté Táborska díky vydařené druhé polovině podzimu přezimují na devátém místě druholigové tabulky. Od sestupových příček je však dělí jen tři body. Předseda správní rady klubu Ondřej Dvořák ale kromě výsledků musí řešit i řadu dalších záležitostí. Třeba povinné umělé osvětlení na stadionu Kvapilka, jeho převod na město nebo obtížné shánění financí.

Parlamentnilisty.cz 

252 Kč Polsko, 302 Kč Česko. To nejlevnější jídlo: Máslo, mléko, žádné akce. A pak Německo

Skutečnost, že Češi vyrážejí nakupovat potraviny do Polska, je už běžně známá. Jak je to ale v Německu, v zemi, jejíž jméno je v rámci levnějších či kvalitnějších nákupů poslední dobou rovněž slyšet? ParlamentníListy.cz se rozhodly srovnat tři nákupy potravin stejného zboží, ve stejném obchodě, ale v jiných zemích během jediného dne. Polsko, Německo a Česko. A redakce srovnala i ceny benzínu. Jak nákupy dopadly?Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России103news.com — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Не нравится, не хотите слышать — не читайте, читаете — будьте взаимно вежливы и корректны в своих высказываниях. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — обозреватель новостей. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. 103news.com — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от 123ru.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе


103news.com — информационный сайт, транслирующий новости города Вашего города онлайн. Всё, что происходило и происходит в городе — в оперативной ленте ежедневных новостей в интерактивном режиме на сайте 103news.com.

Самые свежие новости Вашего города, а также полный архив ежедневных событий города с аналитикой, комментариями и прямыми ссылками на источники информации. Местные городские, авторитетные региональные и популярные федеральные новостные агентства и телеканалы — в одной ленте новостей, упорядоченные по времени публикации и с обязательным указанием первоисточника информации. Ничего лишнего. Всё о чём говорят, пишут в газетах и блогах, показывают по телевизору и транслируют в интернете — из первых рук.103news.com — самый полный календарь значимых и не очень событий Вашего города, в Вашем городе и о Вашем городе вчера, сегодня и прямо сейчас — от пользователей нашего сайта в режиме онлайн. А также — актуальные статьи и мировые новости.

Если же Вы проживаете в городе Вашем городе или у Вас есть просто интересная информация о городе и горожанах мы всегда рады разместить её на нашем портале с указанием в публикации Вашего авторства. Пишите нам на электронный адрес: mail@29ru.net. Создайте свой блог и, если он будет интересен, то Вы получите совершенно бесплатно баннер и прямую ссылку на него, размещённую на всех страницах региональных интернет-ресурсов нашей веб-группы, а это — более 1 000 000 просмотров в месяц.103news.com — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 103news.com.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Вашем городе можно самостоятельно через форму.

Другие популярные новости дня сегодня


Новости 24/7 Все города России

Топ 10 новостей последнего часа


Rss.plus

103news.com — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 103news.com - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 103 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. . Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.Путин в России и мире
Москва

Эксперты видят символическое значение переговоров между президентами России и Казахстана


Лукашенко в Беларуси и мире
Минск

Опубликованы фотографии Александра Лукашенко у гроба Владимира Макея103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.
Москва

Закрытие Азербайджаном Лачинского коридора станет нападением на российских миротворцев - Глава МИД Нагорного Карабаха (Арцаха)
Ria.city


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России


Николай Цискаридзе

Стас Садальский рассказал, кем были отец и бабушка Николая ЦискаридзеМосква

Вылет в Пхукет и прибытие воздушного судна из Бангкока 30 ноября в аэропорту Владивостока произойдут вне графика


Друзья 103news.com


Информационные партнёры 103news.com


Спонсоры 103news.com