Добавить новость
30 ноября 2022 года

Новости сегодня на DirectAdvert

Новости сегодня от Adwile

Загрузка...

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог

Первые новости сегодня

Cupra Concept Store w Krakowie - salon w pakiecie z tunerem

Marka Cupra choć młoda (na rynku obecna od 2018 roku) coraz śmielej poczyna sobie nad Wisłą. W ramach nowej filozofii sprzedaży... Читать дальше...

Вылет в Пхукет и прибытие воздушного судна из Бангкока 30 ноября в аэропорту Владивостока произойдут вне графика

​Замгубернатора Попов на форуме в Москве рассказал о проблемах и успехах горной промышленности Zабайкалья

Итальянский журналист заявил, что Россия показала свое гостеприимство во время ЧМ-2018

Три самых популярных авианаправления в России за ноябрь: До девяти тысяч за билет "туда-обратно"

Новые комментарии

Все новости

Polsatnews.pl (sport) 

Przemysław Iwańczyk: Mundial skautów. Reprezentantów trzeba szukać wszędzie

- Lewandowski zrobił robotę. Dzięki niemu codziennie zgłaszają się do nas nowi kandydaci do gry w reprezentacji Polski, którzy wychowują się w innych krajach. Matty Cash i Nicola Zalewski to efekty naszej pracy – mówi Tomasz Rybicki, jeden z twórców polskiego skautingu zagranicznego, twórca portalu Gramy dla Polski.

Do Rzeczy 

Histeryczni propagandziści z Agory

Dariusz Wieromiejczyk | W sam raz | Ciekawym wynalazkiem zachwycił się niedawno portal gazeta.pl. Ukazał się tam obszerny artykuł, zatytułowany „Ukraińskie dostawczaki śmierci. Wczoraj woziły pomidory, dziś sieją spustoszenie wśród Rosjan”.

Dziennik Polski 

Cukier i ocet wróciły do sklepów, co z masłem, chlebem i mlekiem. Co jeszcze podrożeje i warto kupić nim zniknie z półek? [30.11.2022]

Nasze prognozy co do cukru sprawdziły się błyskawicznie, podobnie z masłem - choć tego przynajmniej na razie nie brakuje. Podwyżki cen wciąż są nieuchronne. Z inflacją, jak z każdą klęską żywiołową, nikt nie wygra. Jednak można ograniczać ryzyka i łagodzić skutki. Przy ciągle drożejących produktach, w tych podstawowych, trudno szukać oszczędności, ale nie jest to całkiem niemożliwe. Po pierwsze - można robić zapasy (choć z głową, bo nie wszystko się nadaje do gromadzenia i nie wszystkie zapasy mają swój ekonomiczny sens)... Читать дальше...

Dziennik Polski 

Co zostanie Młodzieżowym Słowem Roku 2022? Oto finałowa lista słów. To one mają szansę zwyciężyć w plebiscycie. Głosowanie trwa do dziś!

Młodzieżowe Słowo Roku 2022 zostanie wyłonione już wkrótce. Wiemy, które słowa znalazły się w pierwszej 20-stce. Wśród wyrazów chętnie używanych przez młodzież znajdują się m.in. slay, essa czy rel. Te słowa mają szansę za zwycięstwo w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2022. Sprawdź, jak dobrze znasz slang młodzieży. Głosowanie trwa do końca listopada, jest to więc ostatnia okazja, żeby zagłosować na wybranego przez siebie kandydata.

Dziennik Polski 

Planujesz kupno nowego samochodu na początku roku? Jeśli nabędziesz pojazd z rocznika 2022, możesz zapobiec utracie wartości

Polacy najchętniej kupują takie marki jak Dacia, Kia i Toyota. Rynek motoryzacyjny właśnie rusza z wyprzedażami rocznika, zatem to dobry moment, aby kupić samochód w niższej cenie, nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli kupując nowe auto, nie chcemy stracić na jego wartości, w przypadku np. wypadku czy kradzieży, warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia GAP.

Dziennik Polski 

Telemarketerzy wciąż nękają konsumentów i są w tym bezkarni - mimo ochrony prawnej. Jak sobie z tym radzimy? [30.11.2022]

Telemarketerzy potrafią być prawdziwym utrapieniem dla wielu osób. Nawet wtedy, gdy deklarujemy brak zgody na otrzymywanie połączeń, wielokrotnie próbują nawiązać kontakt. Konsumentów miały przed tym chronić zapisy m.in. RODO oraz Ustawy Prawo Telekomunikacyjne, jednak prawie co drugi Polak przyznaje, że otrzymuje ponowne telefony od telemarketerów, pomimo prośby o wykreślenie ich z listy telemarketingowej.

Dziennik Polski 

Kilka pomysłów na świąteczny obiad. Zobacz, co można przygotować na Boże Narodzenie, by było smacznie i zdrowo [PRZEPISY]

Święta Bożego Narodzenia mają swój charakterystyczny smak i zapach, którego nie sposób pomylić. W niezwykłych aromatach cytrusów czy wybranych przypraw zaczarowane są najpiękniejsze gwiazdkowe wspomnienia. Dlatego podczas rodzinnych spotkań w świątecznym menu bez wątpienia powinny królować potrawy łączące typowe dla tego okresu składniki. Świąteczna rolada z bakaliami, polędwiczka wieprzowa z grzybami i śliwkami, pyszna pieczona kaczka w pomarańczach z batatami czy też pieczona dorada z nutą rozmarynu... Читать дальше...

Dziennik Polski 

Młodzieżowe Słowo Roku 2022. Głosowanie tylko do dziś! Wśród kandydatów m.in. essa i slay. Jak zagłosować na Młodzieżowe Słowo Roku 2022?

Młodzieżowe Słowo Roku 2022 poznamy już niedługo, bo na początku grudnia. Co ma szansę na zwycięstwo? M.in. gigachad, essa, betoniarz, baza czy onuca. Już tylko do dziś, czyli do końca listopada można zagłosować na Młodzieżowe Słowo Roku 2022. To ostatnia okazja, by poprzeć wybranego przez siebie kandydata. Wyjaśniamy, jak zagłosować na Młodzieżowe Słowo Roku oraz co oznaczają wyrazy, które znalazły się w finałowej 20-stce.

Dziennik Polski 

Inflacja mocno obniża realną wartość polis na życie. Warto zwaloryzować i w jaki sposób gwarantowaną sumę ubezpieczenia? [30.11.2022]

W tym roku posiadacze polis na życie stają przed dylematami związanymi z szalejącą inflacją, której na tym poziomie nie obserwowaliśmy od 25 lat. Muszą zastanowić się, czy nie warto zwiększyć sumy ubezpieczenia w swoich umowach. To poważna decyzja, bo pociąga za sobą wzrost składki. Warto to jednak rozważyć, bo realna wartość ustalonej kilka lat temu sumy ubezpieczenia stopniała i w najbliższym czasie stopnieje jeszcze bardziej.

Polsatnews.pl (sport) 

Studio Katar - 30.11. Transmisja TV i stream online

Czas na kolejne wydanie Studia Katar. Tym razem program zostanie zdominowany przez temat meczu Polaków z Argentyńczykami. Nie zabraknie jednak również podsumowania pozostałych trzech spotkań. Transmisja Studia Katar w Polsacie Sport Extra, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 22:00.

Polsatnews.pl (sport) 

Tyson Fury - Dereck Chisora III. Jak wyglądały ich dwie poprzednie walki?

Wielkimi krokami zbliża się pojedynek Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) - Dereck Chisora (33-12, 23 KO). Obaj pięściarze mierzyli się dotąd dwukrotnie. W związku z tym przypominamy, jak wyglądały ich dwa poprzednie starcia. Transmisja gali Tyson Fury - Dereck Chisora III w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Najważniejsze artykuły – Google News (ru) 

Polska zagra z Argentyną. Stawką 1/8 finału mundialu - RMF 24

 1. Polska zagra z Argentyną. Stawką 1/8 finału mundialu  RMF 24
 2. Nikt nie mówi o tym ważnym szczególe meczu z Argentyną. Tyle można wygrać  Przegląd Sportowy Onet
 3. Jaki wynik da awans reprezentacji Polski? Sprawdź wszystkie warianty  Sportowefakty
 4. Henryk Kasperczak: Z Argentyną powinniśmy zagrać o zwycięstwo  RMF 24
 5. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Polsatnews.pl (sport) 

Plebiscyt PS i Polsatu: Dawid Kubacki

Dawid Kubacki podczas igrzysk w Pekinie udowodnił, że niemożliwe nie istnieje i choć przeżywał kryzys, wszedł na podium.

Najważniejsze artykuły – Google News (ru) 

Tak kibice w Iranie zareagowali na porażkę z USA. Pokaz odwagi [WIDEO] - Sport.pl

 1. Tak kibice w Iranie zareagowali na porażkę z USA. Pokaz odwagi [WIDEO]  Sport.pl
 2. Iran - USA: relacja na żywo. Gorąco nie tylko na boisku? LIVE - mundial - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
 3. American dream w Katarze. USA wysłały Iran do domu  Sportowefakty
 4. Iran pokonany, USA w 1/8 finału. Zmierzą się z Holandią  wPolityce.pl
 5. Niezwykłe sceny na trybunach. Tego się nie spodziewaliśmy. Zapamiętamy to na długo  Przegląd Sportowy Onet
 6. Zobacz wszystkie... Читать дальше...Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России103news.com — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Не нравится, не хотите слышать — не читайте, читаете — будьте взаимно вежливы и корректны в своих высказываниях. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — обозреватель новостей. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. 103news.com — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от 123ru.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе


103news.com — информационный сайт, транслирующий новости города Вашего города онлайн. Всё, что происходило и происходит в городе — в оперативной ленте ежедневных новостей в интерактивном режиме на сайте 103news.com.

Самые свежие новости Вашего города, а также полный архив ежедневных событий города с аналитикой, комментариями и прямыми ссылками на источники информации. Местные городские, авторитетные региональные и популярные федеральные новостные агентства и телеканалы — в одной ленте новостей, упорядоченные по времени публикации и с обязательным указанием первоисточника информации. Ничего лишнего. Всё о чём говорят, пишут в газетах и блогах, показывают по телевизору и транслируют в интернете — из первых рук.103news.com — самый полный календарь значимых и не очень событий Вашего города, в Вашем городе и о Вашем городе вчера, сегодня и прямо сейчас — от пользователей нашего сайта в режиме онлайн. А также — актуальные статьи и мировые новости.

Если же Вы проживаете в городе Вашем городе или у Вас есть просто интересная информация о городе и горожанах мы всегда рады разместить её на нашем портале с указанием в публикации Вашего авторства. Пишите нам на электронный адрес: mail@29ru.net. Создайте свой блог и, если он будет интересен, то Вы получите совершенно бесплатно баннер и прямую ссылку на него, размещённую на всех страницах региональных интернет-ресурсов нашей веб-группы, а это — более 1 000 000 просмотров в месяц.103news.com — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 103news.com.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Вашем городе можно самостоятельно через форму.

Другие популярные новости дня сегодня


Новости 24/7 Все города России

Топ 10 новостей последнего часа


Rss.plus

103news.com — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 103news.com - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 103 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. . Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.Путин в России и мире
Москва

Токаев обещал подумать над предложением Путина создать "тройственный газовый союз"


Лукашенко в Беларуси и мире
Минск

Прямой авиарейс может стартовать в Минск из Владивостока103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.
Москва

Баку хочет закрыть Лачинский коридор - омбудсмен Нагорного Карабаха (Арцаха)
Ria.city


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России


Филипп Киркоров

Филипп Киркоров обматерил Шукшину и Певцова после критики в свой адресМосква

Вылет в Пхукет и прибытие воздушного судна из Бангкока 30 ноября в аэропорту Владивостока произойдут вне графика


Друзья 103news.com


Информационные партнёры 103news.com


Спонсоры 103news.com