Ionuţ Stroe, mesaj la extinderea magistralei de metrou M4: "Alianța PNL- PSD pune pe primul loc proiectele majore pentru bucureșteni"
![Ionuţ Stroe, mesaj la extinderea magistralei de metrou M4:](https://www.antena3.ro/thumbs/landscape/2024/04/03/ionut-stroe-alianta-pnl-psd-proiectele-majore-bucuresteni-campanie-alegeri-primaria-capitalei-895517.jpg)
Purtătorul de cuvânt al PNL, Ionuţ Stroe, a vorbit despre beneficiile pe care alianța dintre liberali şi social-democrați o pot aduce pentru dezvoltarea Capitalei. El a subliniat că se vor depune toate eforturile, astfel încât candidatul comun, Cătălin Cîrstoiu, să obţină un scor record la alegerile din 9 iunie pentru Primăria Bucureștiului.